شتاب دهنده اکسل اصفهان در راستای توسعه کسب و کار و تقویت روحیه کار تیمی از تاریخ 3 تا 15 اسفند ماه  95 اقدام به فراخوان جذب ایده انجام داد؛ این فراخوان همراه با برگزاری دو رویداد در محل شتاب دهنده و چند سخنرانی برای آگاهی فعالان زیست بوم کارآفرینی استان صورت گرفت؛ با توجه به تقاضاهای متعدد این مهلت ثبت نام تا 25 اسفند ماه تمدید شد. در پایان این فراخوان که با استقبال شایان کارآفرینان اصفهانی مواجه شد، بالغ بر 110 تیم، ایده طرح خود را شامل خلاصه طرح تجاری و یک فایل ویدیویی 2 دقیقه ای معرفی محصول خود برای داوری ارسال کردند.
پس از داوری طی برگزاری رویداد 4 روزه نوآفرینی که در آن 16 تیم برتر فراخوان جذب شتاب دهنده اَکسل اصفهان با یکدیگر به رقابت پرداختند، نتایج اولین رویداد نوآفرینی اَکسل اصفهان به شرح زیر اعلام شد:
3 تیم اول به ترتیب برنده 30 و 20 و 10 میلیون ریال خواهند بود و همچنین 10 تیم برگزیده امکان حضور در دوره 35 روزه پیش شتابدهی اَکسل اصفهان را خواهند داشت.
اَکسل مفتخر است که در این رویداد میزبان تیمی با میانگین سنی کمتر از 14 سال بوده و بنا بر استعداد و توانایی این تیم جایزه “امید فردا” به اتفاق آراء داوران به تیم “کلش مدرن” تعلق میگیرد.
سه تیم اول رویداد نوآفرینی اَکسل عبارتند از:
تیم اول: تالار نامه
تیم دوم: باکس (Boks)
تیم سوم: ویبوک (Vibook)
هفت تیم برگزیده شده دیگر بدلیل امتیازات مشابه و بسیار نزدیک، رتبه بندی نشده و نام آنها به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:
اصفهان آرت
بیگودی
تپ پرشیا
دیجی زرگر
سیکال
کلش مدرن
گلدان هوشمند
با آرزوی شادکامی و موفقیت فراوان برای تمام تیم‌های شرکت کننده در فراخوان جذب شتابدهنده اَکسل اصفهان، به تیم‌هایی که در این دوره موفق به ورود به چرخه اول نشدند نیز گواهی نامه شرکت در رویداد ارائه شد.