مدیرعامل همکاران راهپویان همتا (همراه وس) ۱۸ دی ماه طی جلسه ای با دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار داشتند.

این جلسه با حضور مدیران ارشد همراه وس و دکتر براری معاون امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با موضوع و محوریت ارائه گزارشی از دستاوردهای همراه وس به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، گزارش ایجاد شتاب دهنده در استانها و بررسی راهکار توسعه هرچه بیشتر صنعت محتوای کشور برگزار گردید.

دکتر واعظی ضمن تقدیر و ترغیب گسترش مراکز شتاب دهی در استانها و اشتغال زایی برای جوانان، به لزوم رصد محیطی تغییرات جهانی، درک و پیاده سازی بومی این تغییرات در کشور بر گسترش فعالیت در خارج از مرزهای ایران تاکید داشتند و از همراه وس خواستند تا در چشم اندازهای خود بر فعالیت در منطقه توجه ویژه ای داشته باشند.  دکتر واعظی از نقاط قوت و قابل توجه همراه وس به هم افزایی با شرکتها، تولید محتوای ارزش آفرین، کنسرسیوم و استفاده حداکثری از ظرفیت بالقوه داخلی اشاره کرد.

همچنین طی این جلسه، نحوه فعالیت، دستاوردها و چشم انداز پروژه گردشگری و انعقاد قرارداد با سازمان میراث فرهنگی، به اطلاع وزیر و معاونش رسید.

در انتها وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مجموعه فعالیتهای همراه وس در راستای هم افزایی با شرکتها، تولید محتوای ارزش آفرین، تشکیل کنسرسیومی از شرکت های نوآور و برتر این حوزه و استفاده حداکثری از ظرفیت بالقوه داخلی تقدیر کرد.